O Firmie

Firma PERSYL

Wyprodukowała swój pierwszy zamek w 1986r. Był to zamek metalowy. Od 1989r. trwa dynamiczny rozwój działalności: dziś oferujemy wszystkie rodzaje zamków jakie są produkowane na świecie.

Produkcja zamka błyskawicznego – pozornie nieskomplikowanego i tak prostego w obsłudze – wymaga szeregu złożonych technologii. Najnowocześniejsze linie automatyczne pozwalają na szybką realizację zamówień. W połączeniu z wiedzą i praktyką wysoko wyszkolonej kadry dają produkt, którego jakość stawia firmę wśród uznanych producentów europejskich.

Dziś, na lokalnym rynku, nazwa PERSYL kojarzy się z jakością i solidnością.

Najwyższa jakość

To hasło przyświeca nam na każdym etapie naszej pracy: od projektowania zamków, poprzez produkcję, na sprzedaży kończąc.

Poza jakością, stawiamy na niską cenę, oraz terminowość realizacji zamówień. Wieloletnia współpraca z naszymi klientami jak również szeroka grupa stałych odbiorców, pozwala nam sądzić, iż należycie spełniamy ich oczekiwania. Świadectwem jakości naszych wyrobów jest certyfikat OKO – TEX wydany przez Austriacki Instytut Tekstylny OTI w Wiedniu, wznawiany corocznie od 2002r.

Potwierdza on BRAK SUBSTANCJI SZKODLIWYCH, dzięki czemu nasze wyroby są szczególnie POLECANE DLA KONFEKCJI DZIECIĘCEJ.

Jesteśmy dumni z naszych ostatnich osiągnięć jakimi są ZAMKI NIEPALNE ORAZ WODOODPORNE.

Produkcja

Oprócz wyposażenia labolatoryjnego, pomiarowego, oraz stosowanych najnowszych technologii, proces produkcji oparty jesto wiedzę i doświadczenie pracowników.

Technologia produkcji zamków błyskawicznych oparta jest na wykorzystaniu nowoczesnego parku maszynowego sterowanego procesorami, oraz stosowaniu najbezpieczniejszych surowców, które są dla człowieka nieszkodliwe (Oko-Tex).

Lakierownie suwaków to dział, który wymaga ciągłej kontroli nad zmianami zachodzącymi w dziedzinie stosowanych na świecie środków mających wpływna estetykę, jakość i bezpieczeństwo podczas użytkowania.

Coraz wyższe wymagania naszych klientów w kwestii kolorystyki zamków sprowokowały nas do uruchomienia własnej farbiarni taśm. Pozwala nam to zaspokoić najbardziej wyrafinowane potrzeby naszych klientów. Procesfarbowania wykonany jest zgodnie z normą certyfikatu Oko-Tex Standard100. Możemy zatem śmiało powiedzieć, że jesteśmy w stanie zaoferować każdy zamek w dowolnym kolorze.

Back to Top